Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

ZSHiU znów z Nagrodą Prezydenta Miasta

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

     23 czerwca br. w Sali kina „Forum” zostały wręczone  już po raz 26 nagrody Prezydenta Miasta Bolesławiec, które przyznawane są za szczególne osiągnięcia artystyczne, naukowe, sportowe i społeczne, w ten sposób  promują miasto. Nasza szkoła otrzymała nagrodę w dziedzinie nauka i była to już druga nagroda tego typu. Wcześniej zostaliśmy nagrodzeni w 2018 r.

     Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu otrzymał  srebrną tarczę w ogólnopolskim rankingu Perspektyw w kategorii „Najlepsze technika”. W Rankingu Wojewódzkich Techników 2021 – Dolnośląskie, został skalsyfikowany na 9 miejscu – to najwyższa lokata szkół ponadpodstawowych w Bolesławcu. W 2021 roku uczniowie Szkoły odnosili znaczące sukcesy w ogólnopolskich olimpiadach wiedzy i zawodach sportowych na szczeblu krajowym: IV miejsce  w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, VI miejsce reprezentacji Szkoły w Ogólnopolskich Zawodach w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

 

     Jesteśmy bardzo dumni z tej nagrody

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie