Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

ZSHiU znów z Nagrodą Prezydenta Miasta

...

     23 czerwca br. w Sali kina „Forum” zostały wręczone  już po raz 26 nagrody Prezydenta Miasta Bolesławiec, które przyznawane są za szczególne osiągnięcia artystyczne, naukowe, sportowe i społeczne, w ten sposób  promują miasto. Nasza szkoła otrzymała nagrodę w dziedzinie nauka i była to już druga nagroda tego typu. Wcześniej zostaliśmy nagrodzeni w 2018 r.

     Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu otrzymał  srebrną tarczę w ogólnopolskim rankingu Perspektyw w kategorii „Najlepsze technika”. W Rankingu Wojewódzkich Techników 2021 – Dolnośląskie, został skalsyfikowany na 9 miejscu – to najwyższa lokata szkół ponadpodstawowych w Bolesławcu. W 2021 roku uczniowie Szkoły odnosili znaczące sukcesy w ogólnopolskich olimpiadach wiedzy i zawodach sportowych na szczeblu krajowym: IV miejsce  w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, VI miejsce reprezentacji Szkoły w Ogólnopolskich Zawodach w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

 

     Jesteśmy bardzo dumni z tej nagrody

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie