Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Znowu podium!!! „Deutsch im Beruf”

...

Laureatki filmowego konkursu języka niemieckiego „Deutsch im Beruf”
w etapie powiatowym.
 
II etap filmowego konkursu „Deutsch im Beruf” za nami. Znowu podium!!!
Z ogromną przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie naszych uczennic w projekcie filmowym języka niemieckiego. Komisja konkursowa Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego „Deutsch im Beruf” przyznała I miejsce naszemu zespołowi w składzie:

Oliwia Bram  i  Daria Piotrowska z kl. 4Lp
 
za film „Logistik – meine Leidenschaft”.

     W etapie szkolnym wzięło udział  38 uczniów z 5 szkół ponadpodstawowych. Do etapu powiatowego zakwalifikowano 35 uczniów. Komisja dokonała oceny prac uczniów i wyłoniła 16 laureatów z największą ilością punktów. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu materiału leksykalnego dotyczącego danego zawodu, wyselekcjonowaniu najciekawszych informacji, zatytułowaniu pracy w ciekawy sposób oraz przygotowaniu materiału konkursowego w formie krótkiego nagrania (max 3min)
     
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i kreatywne pomysły i gratulujemy serdecznie zwycięzcom.
 
Koordynator konkursu
Ewa Łasocha
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie