Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Znowu podium!!! „Deutsch im Beruf”

     Do końca kwietnia  trwają zgłoszenia do „MIĘDZYKLASOWEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ" organizowanego przez Samorząd Uczniowski. Każda klasa ma możliwość wystawienia do turnieju jednej drużyny. 

Laureatki filmowego konkursu języka niemieckiego „Deutsch im Beruf”
w etapie powiatowym.
 
II etap filmowego konkursu „Deutsch im Beruf” za nami. Znowu podium!!!
Z ogromną przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie naszych uczennic w projekcie filmowym języka niemieckiego. Komisja konkursowa Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego „Deutsch im Beruf” przyznała I miejsce naszemu zespołowi w składzie:

Oliwia Bram  i  Daria Piotrowska z kl. 4Lp
 
za film „Logistik – meine Leidenschaft”.

     W etapie szkolnym wzięło udział  38 uczniów z 5 szkół ponadpodstawowych. Do etapu powiatowego zakwalifikowano 35 uczniów. Komisja dokonała oceny prac uczniów i wyłoniła 16 laureatów z największą ilością punktów. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu materiału leksykalnego dotyczącego danego zawodu, wyselekcjonowaniu najciekawszych informacji, zatytułowaniu pracy w ciekawy sposób oraz przygotowaniu materiału konkursowego w formie krótkiego nagrania (max 3min)
     
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i kreatywne pomysły i gratulujemy serdecznie zwycięzcom.
 
Koordynator konkursu
Ewa Łasocha
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie