Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Zbiórka publiczna na rzecz Pacjentów Oddziału Psychosomatycznego Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

     Uczniowie ZSHiU wsparli zbiórkę publiczną na rzecz Pacjentów Oddziału Psychosomatycznego Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu
     Członkinie Bolesławieckiego Stowarzyszenia Kobiet „ In Gremio” : Ewa Słonina , Małgorzata Orzoł i Czesława  Grochalska – Zielonka, jako  Komitet Społeczny zbiórki publicznej nr 2021/1706/KS na rzecz Pacjentów Oddziału Psychosomatycznego w Bolesławcu, zakończyły działania. Uczniowie Zespołu  Szkół Handlowych i Usługowych przekazali dary na oddział Psychosomatyczny . Były to : tablice magnetyczne, gry planszowe dla dorosłych, malowanki dla dorosłych,  książki, kredki, długopisy ,teczki, segregatory i  różne artykuły papiernicze do zastosowania w terapii zajęciowej i w biurze oraz inne drobiazgi przydatne osobom hospitalizowanym.
 
      Komitet Społeczny dziękuje Dyrekcji  Szkoły, Uczniom i Wychowawcom, którzy przyczynili się do sukcesu  zbiórki publicznej ,a przede wszystkim do poprawienia warunków leczenia i terapii Pacjentów.
                                                                                Opracowała : Małgorzata Orzoł
 
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie