Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Zbiórka publiczna na rzecz Pacjentów Oddziału Psychosomatycznego Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu

...

     Uczniowie ZSHiU wsparli zbiórkę publiczną na rzecz Pacjentów Oddziału Psychosomatycznego Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu
     Członkinie Bolesławieckiego Stowarzyszenia Kobiet „ In Gremio” : Ewa Słonina , Małgorzata Orzoł i Czesława  Grochalska – Zielonka, jako  Komitet Społeczny zbiórki publicznej nr 2021/1706/KS na rzecz Pacjentów Oddziału Psychosomatycznego w Bolesławcu, zakończyły działania. Uczniowie Zespołu  Szkół Handlowych i Usługowych przekazali dary na oddział Psychosomatyczny . Były to : tablice magnetyczne, gry planszowe dla dorosłych, malowanki dla dorosłych,  książki, kredki, długopisy ,teczki, segregatory i  różne artykuły papiernicze do zastosowania w terapii zajęciowej i w biurze oraz inne drobiazgi przydatne osobom hospitalizowanym.
 
      Komitet Społeczny dziękuje Dyrekcji  Szkoły, Uczniom i Wychowawcom, którzy przyczynili się do sukcesu  zbiórki publicznej ,a przede wszystkim do poprawienia warunków leczenia i terapii Pacjentów.
                                                                                Opracowała : Małgorzata Orzoł
 
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie