Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Z APARATEM WŚRÓD ZWIERZĄT

...

   W dniu 9 listopada klasa 2FW z opiekunami D. Ratajem i E. Gawlik – Jakubiak odwiedziła wrocławskie ZOO. Na miejscu zaplanowana była prelekcja z edukatorem na temat zwyczajów i bogactwa gatunkowego małp. Było to bardzo ciekawe spotkanie ponieważ wszystkie informacje na temat zachowań i zwyczajów poszczególnych gatunków były przekazywane w ich pawilonach lub przy ich wybiegach. Na żywo uczniowie technikum weterynarii mogli zobaczyć reakcję matki,  reprezentującej wyjce posiadającej młode, na tak dużą grupę zwiedzających – nie była zadowolona o czym dała znać zagłuszając panią prowadzącą prelekcję. Z ogromną radością oglądało się zabawy makaków i gibonów. W pawilonie szympansów bardzo ciekawe były ich rysunki.  Po prelekcji uczniowie mieli do dyspozycji całe ZOO. Przyszli technicy weterynarii skrupulatnie czytali wszystkie informacje o poszczególnych gatunkach w ZOO a technicy fotografii i multimediów mieli ogromny wybór modeli do fotografowania. Dzięki sprzyjającej pogodzie uczniowie odbyli także spacer ciekawymi zakątkami Wrocławia i wieczorem dotarli do Bolesławca. Mimo zmęczenia wszyscy byli zadowoleni z interesującego spotkania w ZOO i kilkugodzinnej możliwości obcowania z gatunkami zwierząt z całego świata.
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie