Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Z APARATEM WŚRÓD ZWIERZĄT

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

   W dniu 9 listopada klasa 2FW z opiekunami D. Ratajem i E. Gawlik – Jakubiak odwiedziła wrocławskie ZOO. Na miejscu zaplanowana była prelekcja z edukatorem na temat zwyczajów i bogactwa gatunkowego małp. Było to bardzo ciekawe spotkanie ponieważ wszystkie informacje na temat zachowań i zwyczajów poszczególnych gatunków były przekazywane w ich pawilonach lub przy ich wybiegach. Na żywo uczniowie technikum weterynarii mogli zobaczyć reakcję matki,  reprezentującej wyjce posiadającej młode, na tak dużą grupę zwiedzających – nie była zadowolona o czym dała znać zagłuszając panią prowadzącą prelekcję. Z ogromną radością oglądało się zabawy makaków i gibonów. W pawilonie szympansów bardzo ciekawe były ich rysunki.  Po prelekcji uczniowie mieli do dyspozycji całe ZOO. Przyszli technicy weterynarii skrupulatnie czytali wszystkie informacje o poszczególnych gatunkach w ZOO a technicy fotografii i multimediów mieli ogromny wybór modeli do fotografowania. Dzięki sprzyjającej pogodzie uczniowie odbyli także spacer ciekawymi zakątkami Wrocławia i wieczorem dotarli do Bolesławca. Mimo zmęczenia wszyscy byli zadowoleni z interesującego spotkania w ZOO i kilkugodzinnej możliwości obcowania z gatunkami zwierząt z całego świata.
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie