Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Złoto dla Martyny, brąz dla Konrada

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

        Ogólnopolskie zawody Polish Fighter Champion w Szczecinie zgromadziły  aż 330 zawodników z 43 klubów z całego kraju.Zawody odbywające się pod patronatem PZKB, w których mogli startować zawodnicy z Kickboxingu, MuayThai, Taekwondo i Karate, rozgrywane były na zasadach kickboxingu. Z klubu UKS Korio Żary, Bolesławiec wystartowało ośmiu zawodników.
        Martyna Czuchraj , uczennica Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu, zapewniła sobie złoto we wspaniałym stylu ,gdyż przed czasem pokonała swoją przeciwniczkę. Konrad Lipiński równie pięknie zaprezentował się na zawodach, zdobywając brązowy medal. Gratulujemy serdecznie Martynie i Konradowi oraz  życzymy dalszych sukcesów.

                                                                              
    Opracowała: Małgorzata Orzoł
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie