Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Złoto dla Martyny, brąz dla Konrada

...

        Ogólnopolskie zawody Polish Fighter Champion w Szczecinie zgromadziły  aż 330 zawodników z 43 klubów z całego kraju.Zawody odbywające się pod patronatem PZKB, w których mogli startować zawodnicy z Kickboxingu, MuayThai, Taekwondo i Karate, rozgrywane były na zasadach kickboxingu. Z klubu UKS Korio Żary, Bolesławiec wystartowało ośmiu zawodników.
        Martyna Czuchraj , uczennica Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu, zapewniła sobie złoto we wspaniałym stylu ,gdyż przed czasem pokonała swoją przeciwniczkę. Konrad Lipiński równie pięknie zaprezentował się na zawodach, zdobywając brązowy medal. Gratulujemy serdecznie Martynie i Konradowi oraz  życzymy dalszych sukcesów.

                                                                              
    Opracowała: Małgorzata Orzoł
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie