Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Wycieczka do Trójmiasta

...

     Jedną z atrakcji wycieczki uczniów kasy 1W były zajęcia edukacyjne w Akwarium gdyńskim. Młodzież   uczestniczyła w wykładzie na temat bezkręgowców morskich oraz zajęciach z wykorzystaniem mikroskopu. Kolejnym punktem wyjazdu  były zajęcia edukacyjne w gdańskim ZOO.

      Opiekunami uczniów, była pani Wioletta Kraus oraz pan Dariusz Rataj.:)​

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie