Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Wycieczka do Trójmiasta

     Do końca kwietnia  trwają zgłoszenia do „MIĘDZYKLASOWEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ" organizowanego przez Samorząd Uczniowski. Każda klasa ma możliwość wystawienia do turnieju jednej drużyny. 

     Jedną z atrakcji wycieczki uczniów kasy 1W były zajęcia edukacyjne w Akwarium gdyńskim. Młodzież   uczestniczyła w wykładzie na temat bezkręgowców morskich oraz zajęciach z wykorzystaniem mikroskopu. Kolejnym punktem wyjazdu  były zajęcia edukacyjne w gdańskim ZOO.

      Opiekunami uczniów, była pani Wioletta Kraus oraz pan Dariusz Rataj.:)​

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie