Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

WYBIERZ ŻYCIE…

...

     18, 21 i 25 kwietnia 2023 r. uczniowie klas pierwszych brali udział w spotkaniach z przedstawicielką bolesławieckiego Sanepidu, panią Kamilą Kołakowską, w ramach programu „Wybierz Życie - Pierwszy Krok”. Celem spotkań było zapoznanie młodzieży z profilaktyką raka szyjki macicy.
     Dla utrwalenia zdobytych podczas prelekcji wiadomości uczniowie otrzymali broszury, rozwiązali przygotowane krzyżówki oraz wypełnili ankiety ewaluacyjne „Ile wiesz o raku szyjki macicy?”.

Spotkania przygotowała pedagog Małgorzata Warwas-Rupp.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie