Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

WYBIERAJ BEZPIECZNĄ ŻYWNOŚĆ

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Wioletta Kraus, uprzejmie prosi o dostarczenie do 21 września propozycji dwóch kandydatów z każdej klasy w celu wyboru nowego przewodniczącego szkoły.

WYBIERAJ BEZPIECZNĄ ŻYWNOŚĆ
 
       W ramach Kampanii Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) „Wybieraj bezpieczną żywność” od 28 października do 8 listopada 2022r.  w naszej szkole odbywały się spotkania uczniów klas technikum oraz szkoły branżowej z panią  Kamilą Kołakowską - pracownikiem Oddziału Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia PSSE w Bolesławcu.  
     Spotkania miały na celu zapoznanie młodzieży z tematem bezpiecznej żywności oraz zwiększenie ich świadomości o zdrowym odżywianiu. Prowadząca wyjaśniła, co kryje się pod nazwą „bezpieczna żywność”, omówiła dokładnie, w jaki sposób chronić i zabezpieczać produkty żywnościowe tak, aby nam nie szkodziły. Uczniowie otrzymali wyczerpujące informacje nt.: prawidłowego przechowywania żywności, wirusów i bakterii namnażających się w produktach żywnościowych oraz substancji konserwujących i wzmacniających ich smak.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie