Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Warsztaty Pierwszej Pomocy w ZSHiU

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Wioletta Kraus, uprzejmie prosi o dostarczenie do 21 września propozycji dwóch kandydatów z każdej klasy w celu wyboru nowego przewodniczącego szkoły.

Warsztaty Pierwszej Pomocy w ZSHiU

W lutym w naszej szkole  odbyły się warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Bolesławcu. Współpraca z podstawówką ma wieloletnią tradycję. Podczas szkolenia uczniowie przygotowują się do zawodów  w Jeleniej Górze, zawsze z bardzo dobrym skutkiem.
Celem szkolenia było przybliżenie uczestnikom ratowania życia i zdrowia poszkodowanego w wypadku poprzez podtrzymywanie czynności życiowych oraz przygotowanie do dalszego postępowania lekarskiego. Uczestnicy  mogli zastosować teorię w praktycznych ćwiczeniach.
Warsztaty prowadziła p. Renata Świeca – nauczycielka edukacji dla bezpieczeństwa.

                                                                    Opracowanie: Małgorzata Orzoł
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie