Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Uczniowie ZSHiU w akcji „Sprzątamy dla Polski”

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

22 kwietnia  uczniowie  klasy 1FW i 3LWp z wychowawcami,  panią  Justyną Janczewską i panem  Dariuszem  Ratajem uczestniczyli w akcji „Sprzątamy dla Polski”. Akcja odbyła się  w ramach Międzynarodowego Dnia Ziemi.
Celem wydarzenia było promowanie międzypokoleniowej odpowiedzialności obywatelskiej oraz  świadomości ekologicznej.
Uczniowie  posprzątali teren przy rzece Bóbr.
Dziękujemy im za to.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie