Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Uczniowie ZSHiU w akcji „Sprzątamy dla Polski”

...

22 kwietnia  uczniowie  klasy 1FW i 3LWp z wychowawcami,  panią  Justyną Janczewską i panem  Dariuszem  Ratajem uczestniczyli w akcji „Sprzątamy dla Polski”. Akcja odbyła się  w ramach Międzynarodowego Dnia Ziemi.
Celem wydarzenia było promowanie międzypokoleniowej odpowiedzialności obywatelskiej oraz  świadomości ekologicznej.
Uczniowie  posprzątali teren przy rzece Bóbr.
Dziękujemy im za to.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie