Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Uczniowie ZSHiU na Wrocławskich Targach Dobrych Książek

...

Od 5 do 8 grudnia we Wrocławiu w Hali Stulecia odbywały się Targi Dobrych Książek. Wydarzenie to ma 28 – letnią tradycję, a swój początek miało w ogólnopolskich Spotkaniach  Wydawców Dobrej Książki. Zawsze organizowane  w grudniu , pod koniec roku kalendarzowego, są podsumowaniem literackiego roku w Polsce.
Uczniowie ZSHiU mieli okazję uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu i skorzystać z oferty najlepszych wydawców z całej Polski. Największym zainteresowaniem wśród młodzieży cieszyły się książki naszej noblistki – Olgi Tokarczuk . Młodzi ludzie przekonali się , że zainteresowanie literaturą nie musi być nudne i uznali  obecność na festiwalu literatury za wspaniałą przygodę.

Opracowanie : Małgorzata Orzoł
Foto: A. Majewski                          
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie