Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Uczniowie naszej szkoły zdobyli I i II miejsce w konkursie "DOPALACZE-WYPALACZE"

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Wioletta Kraus, uprzejmie prosi o dostarczenie do 21 września propozycji dwóch kandydatów z każdej klasy w celu wyboru nowego przewodniczącego szkoły.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli I i II miejsce w konkursie DOPALACZE-WYPALACZE
     Wydział Prewencji KWP we Wrocławiu przy współpracy z Wydziałem Bezpieczeństwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego rozstrzygnął i podsumował konkurs na MEM profilaktyczny pn. „DOPALACZE-WYPALACZE” realizowany w ramach Koncepcji Wojewódzkiego Programu Profilaktycznego pn. "BEZPIECZNY JUNIOR”.

Wyłoniono 3 zwycięskie prace:​

I Miejsce

     Ewa Pisarska
     Kinga Königsman

Uczennice Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu​

II Miejsce 

     Aneta Zawrotniak
     Klaudia Śliwa

Uczennice Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu​

III Miejsce

     Martyna Z.
     Natalia C.

Uczennice Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich

      Autorzy najlepszych prac zostali nagrodzeni podczas uroczystego spotkania w Dolnośląskim Urzędzie Marszałkowskim. Nagrody oraz gratulacje laureatom złożyli Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego - Cezary Przybylski.
   
 Serdeczne podziękowania nauczycielom którzy objęli swoich wychowanków opieką, wspierali i motywowali młodych w realizacji tak honorowych działań organizowanych przez służby, instytucje dbające o bezpieczeństwo każdego z nas.
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie