Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Uczniowie naszej szkoły zdobyli I i II miejsce w konkursie "DOPALACZE-WYPALACZE"

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli I i II miejsce w konkursie DOPALACZE-WYPALACZE
     Wydział Prewencji KWP we Wrocławiu przy współpracy z Wydziałem Bezpieczeństwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego rozstrzygnął i podsumował konkurs na MEM profilaktyczny pn. „DOPALACZE-WYPALACZE” realizowany w ramach Koncepcji Wojewódzkiego Programu Profilaktycznego pn. "BEZPIECZNY JUNIOR”.

Wyłoniono 3 zwycięskie prace:​

I Miejsce

     Ewa Pisarska
     Kinga Königsman

Uczennice Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu​

II Miejsce 

     Aneta Zawrotniak
     Klaudia Śliwa

Uczennice Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu​

III Miejsce

     Martyna Z.
     Natalia C.

Uczennice Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich

      Autorzy najlepszych prac zostali nagrodzeni podczas uroczystego spotkania w Dolnośląskim Urzędzie Marszałkowskim. Nagrody oraz gratulacje laureatom złożyli Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego - Cezary Przybylski.
   
 Serdeczne podziękowania nauczycielom którzy objęli swoich wychowanków opieką, wspierali i motywowali młodych w realizacji tak honorowych działań organizowanych przez służby, instytucje dbające o bezpieczeństwo każdego z nas.
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie