Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Uczniowie fotografii „Surrealistycznie” w galerii „Format”

...

     Tuż przed świętami Wielkiej Nocy w Centrum Wiedzy, w galerii „Format”, została otwarta wystawa pod hasłem „Surrealistycznie”. To kolejne takie przedsięwzięcie młodzieży z klas  fotografii i multimediów przy Zespole Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu. Wyjątkowe prace uczniów powstały pod kierunkiem znanego bolesławieckiego artysty fotografika , nauczyciela  ZSHIU, pana Grzegorza Matoryna.
     Warto zaznaczyć, że surrealizm pojawia się w różnych dziedzinach  sztuki : literaturze, obrazie i filmie. Daje możliwość  wyrażania swoich pomysłów bez ograniczania się do spełnienia norm rozumu, estetyki oraz moralności, a twórca ma pełną wolność działania.
     Przygotowane prace odznaczały się niezwykłą wyobraźnią, kreatywnością i znajomością warsztatu. Mogli obejrzeć je wszyscy  bolesławianie, którzy lubią tego typu estetykę.
      Trzeba się spieszyć, bo wystawa potrwa  tylko do 3 maja.
 
                                                                                    Opracowała : Małgorzata Orzoł
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie