Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Uczennice technikum weterynaryjnego z Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych wśród najlepszych w Polsce

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

          Uczennice technikum weterynaryjnego z Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych wśród najlepszych  w Polsce
 

     27-28.05.2022r w SGGW w Warszawie odbył się finał  XLV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w którym wzięło udział kilkaset uczennic i uczniów z całej Polski.
     Organizatorem wydarzenia jest Komitet Główny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych przy S G G W w Warszawie, pod patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
     Uczennice technikum weterynaryjnego w Z S H i U  należą do najlepszych w Polsce. Klaudia Oreszczuk -  uczennica klasy IV -  zdobyła  tytuł laureatki Olimpiady w bloku weterynaria, a Sara Węglicka - uczennica klasy III – zdobyła tytuł finalistki Olimpiady w bloku produkcja zwierzęca. Uczennice tym samym otrzymały indeksy  na wszystkie kierunki studiów na Uniwersytetach Przyrodniczych w Polsce  i są zwolnione z egzaminów zawodowych.
 

Uczennice do olimpiady przygotowały nauczycielki przedmiotów zawodowych:
dr  Katarzyna Igielska i lek. weterynarii Zuzanna Królak.

Gratulujemy

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie