Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Uczennice technikum weterynaryjnego z Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych wśród najlepszych w Polsce

...

          Uczennice technikum weterynaryjnego z Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych wśród najlepszych  w Polsce
 

     27-28.05.2022r w SGGW w Warszawie odbył się finał  XLV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w którym wzięło udział kilkaset uczennic i uczniów z całej Polski.
     Organizatorem wydarzenia jest Komitet Główny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych przy S G G W w Warszawie, pod patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
     Uczennice technikum weterynaryjnego w Z S H i U  należą do najlepszych w Polsce. Klaudia Oreszczuk -  uczennica klasy IV -  zdobyła  tytuł laureatki Olimpiady w bloku weterynaria, a Sara Węglicka - uczennica klasy III – zdobyła tytuł finalistki Olimpiady w bloku produkcja zwierzęca. Uczennice tym samym otrzymały indeksy  na wszystkie kierunki studiów na Uniwersytetach Przyrodniczych w Polsce  i są zwolnione z egzaminów zawodowych.
 

Uczennice do olimpiady przygotowały nauczycielki przedmiotów zawodowych:
dr  Katarzyna Igielska i lek. weterynarii Zuzanna Królak.

Gratulujemy

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie