Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

TRAFNY WYBÓR - DOBRA PRZYSZŁOŚĆ

...

     W piątek, 4 marca br.,  Zespół  Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu  gościł uczniów ze Szkoły Podstawowej w Gromadce.
     Młodzież klas ósmych już  niedługo  będzie podejmowała jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Wybór zawodu jest zawsze wyzwaniem. Żeby ułatwić dokonanie tego zadania. Dyrekcja i społeczność placówki  zaprosili  ósmoklasistów, aby opowiedzieć o szkole. Poza tym, goście  uczestniczyli w grach, zabawach i konkursach przybliżających specyfikę zawodu: technika logistyka, technika fotografii i multimediów oraz technika weterynarii. Uczniowie mogli wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej w szkolnym atelier, poznać zasady pielęgnacji zwierząt oraz odkryć zawiłości planowania transportu i dostaw.
     Goście otrzymali pamiątkowe zdjęcia i z zadowoleniem odjechali do swojej szkoły. Miejmy nadzieję, że ta wizyta będzie pomocna w podejmowaniu przyszłych decyzji.
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie