Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Sukces uczennicy z ZSHiU w konkursie „Drzewa pamiętają”

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Wioletta Kraus, uprzejmie prosi o dostarczenie do 21 września propozycji dwóch kandydatów z każdej klasy w celu wyboru nowego przewodniczącego szkoły.

       10 października obchodzony jest „ Dzień Drzewa”. Z tej okazji Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej zaproponowało mieszkańcom Bolesławca  konkurs  pod hasłem „Drzewa pamiętają. Pamiętaj o drzewach”. Jego celem  stało się propagowanie wartości ekologicznych. Zadaniem uczestników było  wykonanie  zdjęcia lub grafiki nawiązującej do tytułu konkursu. Do 10 października wpłynęło 41 zdjęć i 34 prace plastyczne.

       W kategorii zdjęcie (do lat 15) I miejsce jury przyznało  Amelii Formie.

Do konkursu przygotował uczennicę Pan Grzegorz Matoryn – nauczyciel zawodu w ZSHiU

Serdecznie gratulujemy

 

Opracowała : Małgorzata Orzoł

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie