Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Sukces uczennicy z ZSHiU w konkursie „Drzewa pamiętają”

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

       10 października obchodzony jest „ Dzień Drzewa”. Z tej okazji Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej zaproponowało mieszkańcom Bolesławca  konkurs  pod hasłem „Drzewa pamiętają. Pamiętaj o drzewach”. Jego celem  stało się propagowanie wartości ekologicznych. Zadaniem uczestników było  wykonanie  zdjęcia lub grafiki nawiązującej do tytułu konkursu. Do 10 października wpłynęło 41 zdjęć i 34 prace plastyczne.

       W kategorii zdjęcie (do lat 15) I miejsce jury przyznało  Amelii Formie.

Do konkursu przygotował uczennicę Pan Grzegorz Matoryn – nauczyciel zawodu w ZSHiU

Serdecznie gratulujemy

 

Opracowała : Małgorzata Orzoł

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie