Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

STOP UZALEŻNIENIOM

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

     14, 21 i 24 listopada 2022 roku uczniowie klas pierwszych brali udział w prelekcjach na temat środków psychoaktywnych: tytoniu, alkoholu, narkotyków, dopalaczy oraz napojów energetycznych pod nazwą „STOP uzależnieniom”.

     Celem spotkań było uświadomienie uczniom szkodliwości działania substancji psychoaktywnych na zdrowie człowieka. Prelegentka pani Kamila Kołakowska z bolesławieckiego sanepidu w interesujących formach - prezentacja multimedialna, pogadanka, krótkie filmy edukacyjne - przekazała młodzieży wiele cennych informacji  o działaniu poszczególnych środków psychoaktywnych oraz skutkach ich stosowania. Podczas spotkania uczniowie mogli zapoznać się z działaniem narkogogli i alkogogli - specjalnymi narzędziami edukacyjnymi, symulującymi stan po spożyciu narkotyków i alkoholu.  Młodzież miała okazję przekonać się, że świat widziany przez „wirtualne okulary” znacznie odbiega od rzeczywistości.

     Organizatorem spotkań była pani pedagog Małgorzata Warwas-Rupp.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie