Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Srebrna Tarcza dla Technikum nr 5 w ZSHiU w Bolesławcu.

...

      Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu , szkoła kształcąca w zawodach technik logistyk, technik weterynarii oraz  technik fotografii i multimediów zajęła 6 miejsce w województwie dolnośląskim, natomiast  292 miejsce w kraju  na 1165 zakwalifikowanych do rankingu z 2033 wszystkich techników .  W  Ogólnopolskim Rankingu Perspektyw  2022r. w kategorii Techników  placówka i wyróżniona  została Srebrną Tarczą dla najlepszych techników w Polsce.

       W Bolesławcu to szczególne  wyróżnienie otrzymała tylko "Handlówka " ( Technikum nr 5)
      Technikum nr 5 dołączyło do grona najlepszych Techników w kraju już w 2016 r i powtórzyło ten sukces w  roku 2018 i  2021. W roku 2020 szkoła wyróżniona została Brązową Tarczą, pozostałe tarcze były srebrne.
      Kapituła rankingu brała pod uwagę sukcesy szkół w olimpiadach przedmiotowych, wyniki egzaminu maturalnego i zawodowego ( zewnętrzne egzaminy )
Gratulujemy pedagogom, uczniom i ich rodzicom.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie