Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Srebrna Tarcza dla Technikum nr 5 w ZSHiU w Bolesławcu.

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

      Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu , szkoła kształcąca w zawodach technik logistyk, technik weterynarii oraz  technik fotografii i multimediów zajęła 6 miejsce w województwie dolnośląskim, natomiast  292 miejsce w kraju  na 1165 zakwalifikowanych do rankingu z 2033 wszystkich techników .  W  Ogólnopolskim Rankingu Perspektyw  2022r. w kategorii Techników  placówka i wyróżniona  została Srebrną Tarczą dla najlepszych techników w Polsce.

       W Bolesławcu to szczególne  wyróżnienie otrzymała tylko "Handlówka " ( Technikum nr 5)
      Technikum nr 5 dołączyło do grona najlepszych Techników w kraju już w 2016 r i powtórzyło ten sukces w  roku 2018 i  2021. W roku 2020 szkoła wyróżniona została Brązową Tarczą, pozostałe tarcze były srebrne.
      Kapituła rankingu brała pod uwagę sukcesy szkół w olimpiadach przedmiotowych, wyniki egzaminu maturalnego i zawodowego ( zewnętrzne egzaminy )
Gratulujemy pedagogom, uczniom i ich rodzicom.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie