Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

#SprzątamyDlaPolski

...

   W piątek 21.04.2023r. odbyła się V edycja ogólnopolskiej edycji Sprzątamy dla Polski. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Pod opieką Pani Wioletty Kraus naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 1W. Za przystąpienie do akcji ZSHiU otrzymał certyfikat uczestnictwa. Akcja polegała na grupowym, zorganizowanym oczyszczaniu terenów zielonych z niepożądanych śmieci i odpadów.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie