Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Sesja fotograficzna z pupilem

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

Sesja fotograficzna z pupilem została wykonana w dniu 12.01.2020 r podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zesole Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu.
Autorami zdjęć są uczniowie Klasy 1 technik fotografii i multimediów w składzie: Ola Balińska, Kinga Koenigsman, Martyna Czukiernik, Ewa Pisarska, Aneta Zawrotniak, Katarzyna Zakrzewska, Natalia Smuk, Agata Stachowiak.
Dla naszych przemiłych gości zdjęcia drukowały uczennice: Arletta Dylewska, Ada Burdzy i Agata Stachowiak, natomiast opiekę merytoryczną sprawowali nasi nauczyciele zawodu Pan Arkadiusz Majewski i Pan Grzegorz Matoryn.
Serdecznie dziękujemy za liczną frekwencję.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie