Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Sesja fotograficzna z pupilem

...

Sesja fotograficzna z pupilem została wykonana w dniu 12.01.2020 r podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zesole Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu.
Autorami zdjęć są uczniowie Klasy 1 technik fotografii i multimediów w składzie: Ola Balińska, Kinga Koenigsman, Martyna Czukiernik, Ewa Pisarska, Aneta Zawrotniak, Katarzyna Zakrzewska, Natalia Smuk, Agata Stachowiak.
Dla naszych przemiłych gości zdjęcia drukowały uczennice: Arletta Dylewska, Ada Burdzy i Agata Stachowiak, natomiast opiekę merytoryczną sprawowali nasi nauczyciele zawodu Pan Arkadiusz Majewski i Pan Grzegorz Matoryn.
Serdecznie dziękujemy za liczną frekwencję.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie