Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

"Przyłapani na czytaniu w czasie kwarantanny”

...

„Przyłapani na czytaniu w czasie kwarantanny” to inicjatywa zorganizowana przez Centrum Wiedzy w Bolesławcu . Konkurs rozpoczął się 27 marca i trwał do 10 kwietnia 2020.
Konkurs był otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Celem przedsięwzięcia było : zwizualizowanie pasji czytania i miłości do książek, popularyzacja czytania jako formy spędzania wolnego czasu, dialogu ze światem i wyrażania emocji, popularyzacja akcji #zostańwdomu, nawiązanie relacji z czytelnikami MBP-CW w czasie pandemii, upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki.
Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem.
Laureatkami konkursu zostały :
Marta Wołoszyn - I miejsce, ZSHiU
Oliwia Pełech - II miejsce, ZSHiU
Natalia Karolczyk - III miejsce oraz nagroda od publiczności, ZSHiU

Opracowanie : Małgorzata Orzoł

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie