Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

"Przyłapani na czytaniu w czasie kwarantanny”

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

„Przyłapani na czytaniu w czasie kwarantanny” to inicjatywa zorganizowana przez Centrum Wiedzy w Bolesławcu . Konkurs rozpoczął się 27 marca i trwał do 10 kwietnia 2020.
Konkurs był otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Celem przedsięwzięcia było : zwizualizowanie pasji czytania i miłości do książek, popularyzacja czytania jako formy spędzania wolnego czasu, dialogu ze światem i wyrażania emocji, popularyzacja akcji #zostańwdomu, nawiązanie relacji z czytelnikami MBP-CW w czasie pandemii, upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki.
Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem.
Laureatkami konkursu zostały :
Marta Wołoszyn - I miejsce, ZSHiU
Oliwia Pełech - II miejsce, ZSHiU
Natalia Karolczyk - III miejsce oraz nagroda od publiczności, ZSHiU

Opracowanie : Małgorzata Orzoł

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie