Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Przedszkolaki w ZSHiU

...

Przedszkolaki w ZSHiU

 

 W Zespole Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu po raz kolejny  odbyły się Warsztaty Malucha. Placówka  w ten sposób pokazuje najmłodszym dzieciom ze wszystkich bolesławieckich przedszkoli zawody, które budzą zainteresowanie.

Przedszkolaki brały udział w warsztatach małego weterynarza, małego fotografa i małego logistyka. Emocji, zainteresowania i radości było bardzo dużo. Panie Wychowawczynie zapewniły, że w przyszłym roku znowu odwiedzą wspaniałych gospodarzy.

Warsztaty zorganizowali nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych. Koordynatorami byli Elżbieta Gawlik – Jakubiak i Ksiądz Piotr Kruczyk.

W imprezie wzięli udział także samorządowcy: prezydent Bolesławca Piotr Roman, wicestarosta Mirosław Horzempa, członek zarządu Stanisław Chwojnicki i naczelnik wydziału edukacji, kultury i sportu Katarzyna Zięba.

Gratulujemy wspaniałego pomysłu i czekamy na dalsze edycje imprezy

Opracowała : Małgorzata Orzoł

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie