Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Plener fotograficzny na zamku Grodziec

...

17 października uczniowie klasy I technikum fotografii i multimediów z wychowawczynią i nauczycielami zawodu, Ewą Cierniak i Arkadiuszem Majewskim, uczestniczyli w plenerze fotograficznym na zamku Grodziec.
Celem przedsięwzięcia było wykonywanie zdjęć portretowych w przepięknej, historycznej scenerii. Fotografia portretowa jest dziedziną sztuki. Ludzka wrażliwość i odpowiednie spojrzenie na obiekt to najważniejsze jej cechy. Zaznaczenie na zdjęciu mocnych punktów jest rzeczą kluczową.
Uczniowie wykonali swoją pracę bardzo dobrze, kierując się sugestiami osób prowadzących.
Podczas pleneru powstało wiele ciekawych zdjęć. Zachęcamy do obejrzenia

oprac. M. Orzoł

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie