Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

PASJA I RYWALIZACJA - PUCHAR BORÓW DOLNOŚLĄSKICH KLICZKÓW 2021

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

        W dniach 27 - 28 listopada w Kliczkowie kolejny raz spotkali pasjonaci sportu i miłośnicy psów. Rywalizowali ze sobą w różnych dyscyplinach wykorzystujących psią miłość do biegania. Uczniowie ZSHiU  z technikum weterynaryjnego, fotografii i multimediów oraz technikum logistycznego w ramach wolontariatu przez cały weekend pomagali organizatorom. Mieli bardzo ściśle określone zadania i pod okiem opiekunów wywiązali sie z nich bezkonkurencyjnie. Grupa pod opieką p. D. Rataja zabezpieczała trasę, rejestrowała zawodników oraz pomagała w razie wypadków. Uczniowie dzielnie znieśli wielogodzinne czuwanie, trochę zmarznięci i tak stwierdzili, że emocje ich rozgrzewały. W biurze zawodów i na starcie pracowali uczniowie pod okiem p. K. Igielskiej. Ich zadaniem było sczytywanie chipów, dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie czworonogów. Z pełną pasją i poświęceniem uczniowie wykonali swoje zadania. Nad bezpieczeństwem uczniów podczas dojazdów i transportu do Bolesławca czuwała p. N. Koprowska, która też zajmowała się pomocą na mecie i w biurze zawodów. Całość imprezy uwiecznili na zdjęciach uczniowie technikum fotografii i multimediów. Takie doświadczenia dają naszym uczniom możliwość sprawdzenia wiedzy teoretycznej w praktyce i rozbudzają pasję, która jest niezbędna dla pełnej satysfakcji z pracy w danym zawodzie.
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie