Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

OPOWIEŚCI CZASU PANDEMII

...

          Refleksja, nostalgia, tęsknota, lęk - takie uczucia mogą  nam towarzyszyć w czasie izolacji. Możemy je nazwać, ale także pokazać. Uczniowie technikum fotografii i multimediów w ZSHiU pomimo oddalenia i zdalnych lekcji realizują swoje pasje i pod okiem  nauczyciela Grzegorza Matoryna pokazują pandemie swoimi oczami. W tych pełnych emocji zdjęciach każdy odbiorca znajdzie obraz zmuszający do zadumy i zatrzymania się. Pozwoli nam to na dostrzeżenie drugiego człowieka i jego uczuć. Znowu będziemy razem chociaż w oddaleniu. Zapraszamy na chwile refleksji.

https://issuu.com/fototechnik/docs/pandemia

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie