Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

...

21 kwietnia 2023r. odbyły się  eliminacje powiatowe  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę reprezentował  uczeń kl. 4Fp Piotr Sitnicki, który zajął 2 miejsce w swojej grupie wiekowej. Gratulujemy wiedzy z zakresu pożarnictwa, którą Piotr wykorzystuje działając w OSP w Tomaszowie Bolesławieckim.

Opiekun: Renata Świeca

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie