Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dnia 22 listopada od godziny 16:30 do 18:00,  odbędzie się Dzień Otwarty Szkoły

21 kwietnia 2023r. odbyły się  eliminacje powiatowe  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę reprezentował  uczeń kl. 4Fp Piotr Sitnicki, który zajął 2 miejsce w swojej grupie wiekowej. Gratulujemy wiedzy z zakresu pożarnictwa, którą Piotr wykorzystuje działając w OSP w Tomaszowie Bolesławieckim.

Opiekun: Renata Świeca

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie