Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Ogólnopolska Licealiada w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

...

19 września drużyna dziewcząt z ZSHiU będzie reprezentować naszą szkołę na Ogólnopolskiej Licealiadzie w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Do zawodów rozgrywanych na stadionie Lekkoatletycznego Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie zakwalifikowało się szesnaście szkolnych reprezentacji, które zajęły pierwsze miejsce w Finałach Wojewódzkich poszczególnych województw.

W skład naszej drużyny wchodzą:

 1. Burmas Emilia

 2. Chromińska Daria

 3. Czuchraj Martyna

 4. Dudek Kamila

 5. Garczyńska Dominika

 6. Grabarz Aleksandra

 7. Kołodziejczak Karmen

 8. Pietraszewska Olimpia

 9. Piotrowska Daria

 10. Rasławska Joanna

 11. Siniecka Klaudia

 12. Wasilewska Nadia

 13. Wasilewska Oliwia

 14. Witkowska Maja

 15. Witkowska Milena

Trzymamy kciuki i życzymy naszym dziewczętom sukcesów.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie