Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada o św. Maksymilianie Kolbe

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

        7 grudnia odbyła się  XVI OGÓLNOPOLSKA FRANCISZKAŃSKA OLIMPIADA WIEDZY O ŚW. MAKSYMILIANIE. Udział w niej wzięło 74 uczniów. Celem Olimpiady jest: odnoszenie zdobytej wiedzy o św. Maksymilianie do współczesności i inspiracji własnych zachowań na wzór Świętego; inspiracja do  poznania Pisma Świętego oraz interpretacji treści Ewangelii; zainteresowanie młodzieży wiedzą religijną; odkrywanie i rozwijanie uzdolnień uczniów; współpraca katechetów i nauczycieli innych przedmiotów w zakresie pracy z uczniem zdolnym.
         W Komisji Konkursowej  etapu szkolnego pracowali: Bogdan Biernat i ks. Roman Charkot.
Spośród wszystkich uczestników do etapu diecezjalnego(odpowiednik konkursu wojewódzkiego)  zakwalifikowały się trzy uczennice :  z klasy 3 Fp - Magdalena Domańska i Aneta Zawrotniak oraz z klasy 2 FW - Nikola Mertuszka. Na 40 punktów uczennice zdobyły odpowiednio 35,29 i 25. Poziom Olimpiady oceniono wysoko.
        Gratulujemy Uczennicom i ich Opiekunom.Życzymy sukcesów na kolejnym etapie Olimpiady.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie