Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

NAUKA - KREATYWNOŚĆ - ZABAWA

...

     W dniu 22 września klas 1c odwiedziła Centrum Wiedzy w Miejskiej Bibliotece Publicznej. W Strefie Odkrywania Wyobraźni Aktywności SOWA uczniowie oddali się nauce poprzez zabawę. Musieli się wykazać kreatywnością, sprytem i niemałą wiedzą żeby wykonać poprawnie eksperymenty dostępne w ekspozycji. Ogromną radość sprawiło im zadanie wymagające zmysłu majsterkowicza.
     W grupach musieli skonstruować modele latające w odpowiedniej przestrzeni tunelu aerodynamicznego. Wymagało to dobrania wagi i powierzchni „ machiny latającej”.
     Wszyscy odnieśli sukces i stwierdzili, że wrócą do Centrum Wiedzy po więcej wiedzy i zabawy.
 
Elżbieta Gawlik - Jakubiak
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie