Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Nasza uczennica walczy w finale Ogólnopolskiej olimpiady logistycznej w Poznaniu

...

Zawody III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu,  rozpoczęły się o godzinie 11:00 i będą trwały do godziny 13:00. Naszą szkołę reprezentuje Amelia Mrozek z klasy 4 Lg. Amelia, rozwiązuje zadania problemowe z logistyki i transportu. We wtorek 13 marca, Amelia wraz z Jakubem Piskorowskim , będą reprezentowali naszą szkołę na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej orgaznizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Życzymy powodzenia.

 
Opiekun: Sebastian Pokładek
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie