Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Nasza uczennica walczy w finale Ogólnopolskiej olimpiady logistycznej w Poznaniu

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

Zawody III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu,  rozpoczęły się o godzinie 11:00 i będą trwały do godziny 13:00. Naszą szkołę reprezentuje Amelia Mrozek z klasy 4 Lg. Amelia, rozwiązuje zadania problemowe z logistyki i transportu. We wtorek 13 marca, Amelia wraz z Jakubem Piskorowskim , będą reprezentowali naszą szkołę na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej orgaznizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Życzymy powodzenia.

 
Opiekun: Sebastian Pokładek
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie