Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

...

5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W naszej szkole nie brakuje osób, które angażują się w działalność na rzecz innych ludzi oraz w pomoc zwierzętom.
Idea wolontariatu to bardzo istotny element procesu wychowania młodych pokoleń. Energia i entuzjazm młodzieży ukierunkowany na wolontariat pozwala im odnaleźć cechy, które potem pomogą im w życiu dorosłym.
W tym ważnym dla wolontariatu dniu cała społeczność szkoły zebrała się na uroczystym apelu, którego tematyka przybliżyła im znaczenie, cele i korzyści płynące z bycia wolontariuszem. Jednocześnie z ogromną  przyjemnością mogliśmy wręczyć dwudziestu wolontariuszom medale i certyfikaty uczestnictwa w Międzynarodowych Zawodach Psich Zaprzęgów. Ci młodzi entuzjaści przez cały miniony weekend pomagali organizatorom w prawidłowym i bezpiecznym przeprowadzeniu zawodów. Wykazali się odpowiedzialnością i inicjatywą, co zostało zauważone przez obecnych na zawodach uczestników oraz sędziów. Organizator zawodów pan Rafał Śmiałkowski wraz z dyrektorem panem Wiesławem Stefanikiem udekorowali naszych wolontariuszy medali i wręczyli certyfikaty uczestnictwa.
Wszystkim gratulujemy i planujemy już kolejne wydarzenie – „Dzień z pupilem” w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie