Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

MIĘDZYNARODOWE ZAWODY PSICH ZAPRZĘGÓW - PRZYGOTOWANIA

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

W dniu 26.11 uczniowie technikum weterynaryjnego, którzy zgłosili się jako wolontariusze, pojechali do Kliczkowa. Ich zadaniem było zapoznanie się z przebiegiem tras, którymi biegać będą zawodnicy wraz ze swoimi psiakami na Międzynarodowych Zawodach Psich Zaprzęgów – Puchar Dolnego Śląska. Impreza odbędzie się 30. 11 – 1.12 br.  na zamku w Kliczkowie. Biegi odbędą się w lasach wokół Kliczkowa. Nasi uczniowie będą monitorować  trasy podczas zawodów oraz pomagać w biurze zawodów przy  kontroli weterynaryjnej psów. Takie doświadczenie jest jednym z elementów kształcenia w tym zawodzie . Jednocześnie krzewienie idei wolontariatu wśród młodych ludzi jest jednym z zadań szkoły . Wraz z uczniami czynny udział w tym niezwykłym wydarzeniu biorą nauczyciele: dr Katarzyna Igielska oraz Dariusz Rataj. Inicjatorem , który zaprosił nas do współpracy jest pan Rafał Śmiałkowski – organizator zawodów i pasjonat takich form ruchu.
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie