Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

MIĘDZYNARODOWE ZAWODY PSICH ZAPRZĘGÓW - PRZYGOTOWANIA

...

W dniu 26.11 uczniowie technikum weterynaryjnego, którzy zgłosili się jako wolontariusze, pojechali do Kliczkowa. Ich zadaniem było zapoznanie się z przebiegiem tras, którymi biegać będą zawodnicy wraz ze swoimi psiakami na Międzynarodowych Zawodach Psich Zaprzęgów – Puchar Dolnego Śląska. Impreza odbędzie się 30. 11 – 1.12 br.  na zamku w Kliczkowie. Biegi odbędą się w lasach wokół Kliczkowa. Nasi uczniowie będą monitorować  trasy podczas zawodów oraz pomagać w biurze zawodów przy  kontroli weterynaryjnej psów. Takie doświadczenie jest jednym z elementów kształcenia w tym zawodzie . Jednocześnie krzewienie idei wolontariatu wśród młodych ludzi jest jednym z zadań szkoły . Wraz z uczniami czynny udział w tym niezwykłym wydarzeniu biorą nauczyciele: dr Katarzyna Igielska oraz Dariusz Rataj. Inicjatorem , który zaprosił nas do współpracy jest pan Rafał Śmiałkowski – organizator zawodów i pasjonat takich form ruchu.
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie