Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Martyna Czuchraj znów na podium

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Wioletta Kraus, uprzejmie prosi o dostarczenie do 21 września propozycji dwóch kandydatów z każdej klasy w celu wyboru nowego przewodniczącego szkoły.

    Pod koniec kwietnia w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w formule K-1. W szranki stanęło 310 zawodników z 88 klubów. Trenerem grupy bolesławieckiej  jest  Dariusz Dychała. Nasze miasto  reprezentowało czworo zawodników. Wśród nich wystąpiła uczennica ZSHiU , Martyna Czuchraj (junior starszy). I tym razem zawodniczka nie zawiodła, pierwszą walkę wygrała pewnie – 3:0. W półfinale spotkała się z Martyną Gasińską (mistrzynią Polski) i po mocnym i wyrównanym pojedynku przegrała na punkty. W rezultacie zajęła III miejsce.
Serdecznie gratulujemy
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie