Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Martyna Czuchraj z ZSHiU trzecia w Polsce w kickboxingu

...

We Włoszakowicach odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule light-contact juniorów i kick-light kadetów. We wszystkich kategoriach wiekowych startowało 560 zawodników z całej Polski. Z klubu UKS Korio Bolesławiec wystartowała Martyna Czuchraj, uczennica Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych . Był to debiut w tych mistrzostwach dla młodziutkiej zawodniczki.

Martyna Czuchraj stoczyła trzy walki. dwie wygrała przed czasem i tylko w trzeciej  nieznacznie przegrała na punkty, kończąc mistrzostwa z brązowym medalem.

 

Trenerem klubu Korio jest Dariusz Dychała.

 

Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki

                                                                               Opracowała: Małgorzata Orzoł

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie