Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Konkurs filmowy „Deutsch im Beruf”

...

Zapraszam wszystkich uczniów do udziału w I edycji Międzyszkolnego Konkursu języka niemieckiego „Deutsch im Beruf”. Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów nauką języka niemieckiego pod kątem przyszłego zawodu oraz doskonalenie umiejętności językowych, pogłębienie wiedzy, rozwijanie umiejętności twórczych, artystycznych, organizacyjnych oraz umiejętności pracy w zespole. Zadanie konkursowe polega na nagraniu przez grupę maks. 3 osób krótkiego filmu (do 3 min.) prezentującego użycie języka niemieckiego w danym zawodzie.

 

Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach:

I. Weryfikacja prac w naszej szkole i wybór trzech najlepszych, które zostaną przesłane do etapu drugiego.

II. Przekazanie trzech filmów do Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjr H. Sucharskiego w Bolesławcu, gdzie odbędzie się finał konkursu.

 

Terminarz: 09.10.2020 r. – zgłoszenie chęci wzięcia udziału w konkursie

06.11.2020 r.- przesłanie prac konkursowych

20.11.2020 r.- prezentacja zwycięskich oraz wyróżnionych filmów, wręczenie nagród

Regulamin konkursu w załączniku.

Zgłoszenia poprzez wiadomość w dzienniku proszę przesłać do p. Ewy Łasochy, do końca tygodnia, tj. 09.10.2020 r.

Zachęcam wszystkich do udziału.

Koordynator konkursu Ewa Łasocha

Załączniki: 
ZałącznikRozmiar
Plik Regulamin Deutsch im Beruf.docx31.62 KB
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie