Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Jaka będzie najciekawsza fotografia z wakacji?

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Wioletta Kraus, uprzejmie prosi o dostarczenie do 21 września propozycji dwóch kandydatów z każdej klasy w celu wyboru nowego przewodniczącego szkoły.

     Fotografia jest językiem,środkiem wyrazu o  bardzo specyficznych cechach. Zachowuje  jednak  zdolności do przekazywania treści z otaczającego nas świata, a  czasami jest jego ciekawą kreacją. Uczniowie technikum fotografii i multimediów w ZSHiU wraz z nauczycielami zawodu :  artystą fotografikiem Grzegorzem Matorynem i panem Robertem Pomichterem przygotowali dyptyki, fotografie uliczne i detale w fotografii, korzystając z przepięknych plenerów Wrocławia. Warto zaznaczyć, że dyptyk to opowiadanie historii w systemie dwóch obrazów fotograficznych, natomiast detal pokazuje fragmenty fotograficznego tematu. Najciekawsza jest jednak fotografia uliczna z pogranicza reportażu i fotografii artystycznej. Zazwyczaj nie trzeba wielu zdjęć, aby przekazać ciekawą historię.Do fotografii ulicznej się nie pozuje i to jest w niej najciekawsze.   Zapraszamy do galerii i życzymy wspaniałej przygody z fotografią.
 
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie