Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

JA WOBEC PRAWA

...

W miesiącach: luty, maj i czerwiec 2023r. uczniowie klas pierwszych i drugich uczestniczyli w spotkaniach profilaktycznych z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu – p. Bartłomiejem Sobczyszynem oraz p. Darią Lebiedzińską.  Celem tych spotkań było uświadomienie uczniom, jak przedstawia się  odpowiedzialność prawna nieletnich w świetle prawa polskiego.  Dużo miejsca policjanci poświęcili mowie nienawiści – hejtowi. Młodzież była bardzo zainteresowana poruszanymi tematami, czego wyrazem były liczne pytania kierowane do prelegentów.

Spotkania przygotowała szkolna pedagog Małgorzata Warwas-Rupp

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie