Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

III etap Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

     Dnia 9 grudnia odbył się II etap Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Do III etapu zakwalifikowała się uczennica klasy 4Lg Amelia Mrozek. Do etapu poznańskiego zakwalifikowało się 57 uczniów z 668 uczestników reprezentujących technika logistyczne i spedycyjne z całej Polski. Amelia odpowiedziała poprawnie na 72% pytań testowych. Aby zakwalifikować do III etapu uczniowie musieli udzielić 68% prawidłowych odpowiedzi.

     Troje uczniów naszej szkoły udzieliło 60% poprawnych odpowiedzi:  
         Emilia Szajna
         Andrzej Krzemiński
         Eryk Czeladka

Gratulujemy i życzymy powodzenia w Poznaniu.

Sebastian Pokładek

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie