Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

III etap Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.

...

     Dnia 9 grudnia odbył się II etap Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Do III etapu zakwalifikowała się uczennica klasy 4Lg Amelia Mrozek. Do etapu poznańskiego zakwalifikowało się 57 uczniów z 668 uczestników reprezentujących technika logistyczne i spedycyjne z całej Polski. Amelia odpowiedziała poprawnie na 72% pytań testowych. Aby zakwalifikować do III etapu uczniowie musieli udzielić 68% prawidłowych odpowiedzi.

     Troje uczniów naszej szkoły udzieliło 60% poprawnych odpowiedzi:  
         Emilia Szajna
         Andrzej Krzemiński
         Eryk Czeladka

Gratulujemy i życzymy powodzenia w Poznaniu.

Sebastian Pokładek

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie