Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

II Powiatowy Konkurs Ortograficzno – Interpunkcyjny- etap szkolny

...

     8 stycznia br. odbył się etap szkolny  II Powiatowego Konkursu Ortograficzno – Interpunkcyjnego. Celem konkursu było  doskonalenie umiejętności językowych, poprawne posługiwanie się polszczyzną oraz poprawne pod względem ortograficznym i interpunkcyjnym pisanie i stosowanie reguł pisowni w praktyce.
     Do konkursu przystąpiło 9 osób. Komisja w składzie : Małgorzata Orzoł, Irena Paraniak – Umińska i Małgorzata Zielińska, najwyżej oceniła : Karolinę Dzięgiel z kl. I LA, Szymona Skrzypczaka z kl. V Fp., Karolinę Wybraniec z kl. III LB, Alinę Czyżewską z kl. I LA i Katarzynę Wołoszyn z kl. I W.
     Wymienieni uczniowie zakwalifikowali się do etapu powiatowego, który odbędzie się 8.02.2024 r.

Gratulujemy i  trzymamy kciuki za sukcesy w powiecie
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie