Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

II etap olimpiady logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu

...

     Dnia 9 grudnia o godzinie 11:00 odbędzie się II etap olimpiady logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Do I etapu przystąpiło 30 uczniów rozwiązując test jednokrotnego wyboru. Podczas II etapu 12 uczniów będzie rozwiązywało test wielokrotnego wyboru.

Uczniowie zakwalifikowani do II etapu:
   Piotr Bachór
   Kacper Bałut
   Eryk Czeladka
   Amadeusz Kujawa
   Andrzej Krzemiński
   Kamil Kozdra
   Amelia Mrozek
   Karolina Oleś
   Dominika Słobodzian
   Kacper Stasiak
   Emilia Szajna
   Damian Wąsik

 
 
Życzymy powodzenia i czekamy na wyniki
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie