Skip to content Skip to navigation

...

26 kwietnia w Zgorzelcu został rozegrany Finał Dolnośląskich zawodów w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.  Reprezentacja dziewcząt z Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych wystartowała w 14 osobowym składzie:

14. Wasilewska Oliwia

Dziewczyny drużynowo wywalczyły I miejsce w Finale Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.
Indywidualne sukcesy osiągnęli:

1. Emilia Burmas wygrała w biegu na 400m;
  2. Olimpia Pietraszewska zwyciężyła w biegu na 1500m;
  3. Oliwia Wasilewska zajęła I miejsce w skoku w dal;
  4. Daria Piotrowska uplasowała się na drugiej pozycji w konkurencji pchnięcia kulą;
  5. Oliwia Kosarczyn wywalczyła II miejsce w skoku wzwyż;
  6. Aleksandra Grabarz w biegu na jedno okrążenie była trzecia;
  7. Sztafeta 4x100m w składzie: Aleksandra Grabarz, Emilia Burmas, Kamila Dudek, Karmen Kołodziejczak zdeklasowały rywalki z dolnośląskich szkół średnich.

Opiekunem reprezentacji jest Małgorzata Markowska.
Gratulujemy dziewczętom i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie