Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Finaliści Olimpiady Logistycznej

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

      Uczniowie naszej szkoły Amelia Mrozek oraz Jakub  Piskorowski zakwalifikowali się do centralnego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu sfinansowanej ze Środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.
      Etap centralny odbędzie się 14 marca 2023 r. we Wrocławiu. 

     W etapie okręgowym Olimpiady wzięło udział  ponad 600 uczestników ze szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Zostali oni przydzieleni do jednego z 7 okręgów, wyznaczonych przez Komitet Główny:
Okręg 1 - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Okręg 2 - Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży
Okręg 3 - Zespół Szkół nr 3 im. Sobieskiego w Stalowej Woli
Okręg 4 - CKZiU Sulechów
Okręg 5 - Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych w Skarżysku – Kamiennej
Okręg 6 - Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej w Krakowie
Okręg 7 - Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku

      Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest formą współzawodnictwa edukacyjnego, podczas którego oceniane są: wiedza, umiejętności oraz postawy w obszarze branży TSL (transport-spedycja-logistyka).
Celem głównym Olimpiady jest podniesienie poziomu kształcenia zawodowego, odkrywanie oraz rozwijanie uzdolnień i pasji uczniów w obszarze branży TSL, pobudzanie ich twórczego myślenia, wspomaganie zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu, a także lepsze przygotowanie uczniów do nauki w szkołach wyższego stopnia (kształcących na kierunkach Logistyka i/lub Transport) lub do wykonywania zawodu.

     Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej uczelni
https://www.mwsl.eu/olimpiada-logistyczna

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Sebastian Pokładek

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie