Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Finał XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

   Dnia 14 marca 2023 r. o godzinie 12:00, odbył się Finał XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej zorganizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.
   Naszą szkołę reprezentowali uczniowie IV klasy, Amelia Mrozek i Jakub Piskorowski. W finale wzięło udział 140  uczniów z 6000 uczestników. Nasi uczniowie nie zajęli miejsca na „pudle” ale godnie reprezentowali naszą szkołę.

Na oficjalne wyniki musimy poczekać do 24 marca.

Gratulujemy wiedzy i osiągniętych wyników.

Opiekunem finalistów był Sebastian Pokładek

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie