Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Finał XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

...

   Dnia 14 marca 2023 r. o godzinie 12:00, odbył się Finał XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej zorganizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.
   Naszą szkołę reprezentowali uczniowie IV klasy, Amelia Mrozek i Jakub Piskorowski. W finale wzięło udział 140  uczniów z 6000 uczestników. Nasi uczniowie nie zajęli miejsca na „pudle” ale godnie reprezentowali naszą szkołę.

Na oficjalne wyniki musimy poczekać do 24 marca.

Gratulujemy wiedzy i osiągniętych wyników.

Opiekunem finalistów był Sebastian Pokładek

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie