Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Finał Konkursu Wiedzy o Taizé

...

        W środę, 27 listopada br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum Wiedzy w Bolesławcu odbył się finał Konkursy Wiedzy o Taizé organizowanego przez Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu w związku z przygotowaniami do 42. Europejskiego Spotkania Młodych Taizé, na które do pobliskiego Wrocławia - już za miesiąc, 28 grudnia - ma przyjechać nawet 20 tysięcy młodych ludzi z całej Europy.

          Konkurs wygrała Natalia Jaworska z ZSP w Zgorzelcu, drugie miejsce zajęła Weronika Zdunek z ZSOiZ w Bolesławcu, a trzecie miejsce przypadło Ewie Gęsior z naszej Szkoły.

          Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

          Do zobaczenia w Taizé!

 
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie