Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

FESTIWAL ZAWODÓW – SZANSA NA TRAFNY WYBÓR!

...

     W dniu 17 kwietnia 2023 nasza szkoła przywitała w swoich progach uczniów klas ósmych z Bolesławca oraz okolicznych miejscowości. Nasi goście mogli wziąć udział w zajęciach warsztatowych z zakresu technika logistyka, technika fotografii i multimediów oraz technika weterynarii. Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami przygotowali  zajęcia, które pozwoliły ósmoklasistom zapoznać się w sposób praktyczny z poszczególnymi zawodami.
     Taki sposób prezentacji zawodu ułatwia dokonanie trafnego wyboru dalszej ścieżki kształcenia. Zajęcia cieszyły się ogromną popularnością. Odwiedziło nas około dwustu uczniów, którzy aktywnie wykonywali zadania podczas warsztatów.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Znajdziecie tam pełną relację fotograficzną z zajęć.  

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie