Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

DZIEŃ Z PRAWEM NA UNIWERSYTECIE SWPS

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Wioletta Kraus, uprzejmie prosi o dostarczenie do 21 września propozycji dwóch kandydatów z każdej klasy w celu wyboru nowego przewodniczącego szkoły.

   Dlaczego warto studiować prawo, co robić po studiach prawniczych, nastolatek wobec prawa karnego czy kwestie związane z obyczajowością i kulturą w kontekście prawa karnego –  to zagadnienia, które logistycy i weterynarze klas drugich zgłębiali na wykładach 5 marca 2020r.  na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, uczestnicząc w imprezie edukacyjnej „Dzień z Prawem”.
   Z pewnością wiedza prawnicza, jaką zdobyli uczniowie podczas spotkań z prowadzącymi: wykładowcami Uniwersytetu SWPS oraz adwokatami, będzie im pomocna w podejmowaniu różnych kroków i decyzji życiowych.
Wycieczkę na Uniwersytet SWPS zorganizowała pedagożka Małgorzata Warwas-Rupp.
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie