Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

DZIEŃ PIERWSZOKLASISTY

...

     W dniu 15.09. klasy piąte pod opieką swoich wychowawców powitały symbolicznie uczniów klas pierwszych. W czasie Dnia Pierwszoklasisty nasi nowi uczniowie mogli rywalizować i sprawdzić swoją kondycję, spostrzegawczość, umiejętność pracy w grupie oraz talenty artystyczne. Zabawa była radosnym przeżyciem i młodzież mogła lepiej się poznać w sytuacjach innych niż praca na lekcji. Wszyscy bardzo mocno się zaangażowali i dali z siebie wszystko. Po podsumowaniu punktów okazało się, że rywalizację wygrała klasa ILA, na drugim miejscu była klasa IW, na trzecim IF.
     Pozostałym klasom niewiele brakowało do zwycięzców. Na koniec klasy otrzymały dyplomy z rąk pani dyrektor Jolanty Kus za swoje osiągnięcia i udział w zabawie.
     Oczywiście serdecznie witamy wszystkich uczniów klas pierwszych w progach naszej szkoły i życzymy sukcesów oraz niezapomnianych chwil podczas kilkuletniej edukacji!!!

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie