Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Dzień Chłopaka w Centrum Wiedzy

...

     Z okazji Dnia Chłopaka klasa 4Lp odwiedziła Centrum Wiedzy . W Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności chłopcy bawili się i jednocześnie odkrywali swoje możliwości kreatywności i innowacyjności. Było wesoło i każdy znalazł aktywność, która mu najbardziej odpowiadała. Taka forma uczczenia Dnia Chłopaka bardzo się wszystkim podobała. Uczniowie zgodnie uznali, że nauka przez zabawę jest bardzo efektywna. Po intelektualnych wysiłkach przyszedł czas na uzupełnienie kalorii i udaliśmy się do pizzerii zapewniając radość ciału.
Elżbieta Gawlik - Jakubiak
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie