Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Dolnośląska Stolica Kultury na fotografii uczniowskiej

...

5 grudnia bieżącego roku uczniowie klasy I technik fotografii i multimediów z ZSHiU wzięli udział w wycieczce do Wrocławia, której celem było wykonanie zdjęć  z wykorzystaniem planu totalnego. Ten zabieg związany jest z fotografią artystyczną. Stosowany głównie w przedstawianiu krajobrazów, podnosząc  ich atrakcyjność, wykorzystywany bywa również na planie filmowym.
Ważne w planie totalnym są miejsca,  które autor fotografii chce przedstawić. Uczniowie  wykonali  zdjęcia z mostku pokutnic przy katedrze św. Marii Magdaleny. Młodzież  fotografowała Wrocław z 45 metrów wysokości.  Ten punkt widokowy bardzo dobrze odsłania urodę miasta.  Efekt pracy jest imponujący.
Fotografie zostały przygotowane pod kierunkiem nauczycieli zawodu : pani Ewy Cierniak i Arkadiusza Majewskiego.

                                                                                                         Opracowanie : Małgorzata Orzoł
 
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie