Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Członkinie Bolesławieckiego Stowarzyszenia Kobiet „In Gremio” serdecznie dziękują uczniom ZSHiU

...

Członkinie Bolesławieckiego Stowarzyszenia Kobiet „In Gremio” serdecznie dziękują Państwu za pozytywny odzew na zbiórkę publiczną nr 2021/1706/KS i przekazanie darów na rzecz Pacjentów Oddziału Psychosomatycznego Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie