Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Członkinie Bolesławieckiego Stowarzyszenia Kobiet „In Gremio” serdecznie dziękują uczniom ZSHiU

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Wioletta Kraus, uprzejmie prosi o dostarczenie do 21 września propozycji dwóch kandydatów z każdej klasy w celu wyboru nowego przewodniczącego szkoły.

Członkinie Bolesławieckiego Stowarzyszenia Kobiet „In Gremio” serdecznie dziękują Państwu za pozytywny odzew na zbiórkę publiczną nr 2021/1706/KS i przekazanie darów na rzecz Pacjentów Oddziału Psychosomatycznego Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie